x

Medikal Haber

En İyi Jel Akü Hangisidir?

12 Şubat 2022

İçinde yaşadığımız yüzyıl içerisinde keşfedilen jel aküler klasik manadaki kursun asit akülerle kıyaslanmayacak ölçüde uzun ömüre sahiptirler. En iyi jel akü hangisidir sorusunun yanıtına geçmeden önce jel akülerin tam olarak ne anlama geldiğine bakalım.

 

En İyi 4 Ev Tipi Tekerlekli Sandalye Modeli

12 Şubat 2022

Ev tipi tekerlekli sandalye denilen manuel sandalye modelleri dış mekan yerine daha çok evde kullanılan, genellikle sadece refakatçi kullanımlı nadiren hem refakatçi hem kullanıcının sürüşüne imkan tanıyan tekerlekli sandalye modelleridir. Bu tipteki modellerin bir kısmında klozette bulunur. Daha bilinen adıyla ev tipi klozetli tekerlekli sandalye modelleridir.

Basketbol sandalyesi ölçü alımı ve kalite standartları

12 Şubat 2022

Dayanıklılığın ve hafifliğin esas alındığı, aerodinamik yapılarıyla adeta kullanıcıyı sararak tek beden olmasını sağlayan, hız ve hırsı güç ve başarıya çeviren oyunların en önemli unsuru tabii ki SPORCU SANDALYELERİDİR!

Ankara Ostim Akülü Tekerlekli Sandalye Satıcısı

12 Şubat 2022

Ankara’da bulunan en iyi tekerlekli sandalye firması ifadesi sizlere abartılı gelmiş olabilir. Ama emin olun bu ifadeyi siz değerli müşterilerimiz mağazamızı ziyaret ettiğinizde sizde yerinde bir ifade olarak kullandığımıza hak vereceksiniz.

Ankara Akülü Sandalye Tamiri

12 Şubat 2022

Ankara’da akülü sandalye, manuel sandalye, engelli çocuk ürünleri, özel imalat basketbol sporcu sandalyeleri, tenis sporcu sandalyeleri, masa tenisi sporcu sandalyeleri ve profesyonel teknik servis üzerine çalışan firmamız 11 yıldır hizmet vermektedir. Ankara Macun köy semtinde ürünlerimizi mağazamızda görebilir ve teknik servis hizmetinizi alabilirsiniz.

Akülü ve Tekerlekli Sandalye Grubunda Verdiğimiz Hizmetler

11 Şubat 2022

Gerek telefonda gerekse de mağazamıza gelen müşterilerimizin genellikle bize yönelttikleri soru şu oluyor “hangi akülü sandalyeyi önerirsiniz?” veya hangi “tekerlekli sandalyeyi önerirsiniz?”

Akülü Tekerlekli Sandalye Bakımı

11 Şubat 2022

Sevgili okuyucularımız, akülü sandalyeler mekanik mekatronik ve elektronik sistemler ile donatılmış, bizleri mobilize eden hareket kabiliyeti kazandıran sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde engellilik durumlarımız en aza indirilir.

Akülü Tekerlekli Sandalye Bağışı

11 Şubat 2022

Hayırseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturuyoruz! Gold Medikal olarak sektörde 10 yıla aşkındır tecrübemizle akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olup ta maddi durumu yetersiz olduğu için bu ürünlere erişemeyen ihtiyaç sahipleriyle bağışçıları buluşturuyoruz.

Akülü tekerlekli sandalye Antalya

11 Şubat 2022

Gold Medikal olarak sadece merkezimizin olduğu Ankara için değil Türkiye’nin 81 iline akülü tekerlekli sandalye başta olmak üzere engellilerin ihtiyaç duyduğu çoğu medikal ürünün satışını yapmaktayız. Bugünkü blog yazımızda firma olarak Antalya’da yaşayan müşterilerimize satışını yaptığımız akülü sandalye markaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Akülü Tekerlekli Sandalye Ankara İçi Hizmetlerimiz

11 Şubat 2022

Ankara Yenimahalle (Ostim) Merkezli Gold Medikal firmamızın, Başkent Ankara ili sınırlarında içinde yerinde verdiğimiz hizmetlerden siz müşteri ve ziyaretçilerimizi haberdar etmekten mutluluk duyarız.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.