Menu
Your Cart

Gold Medikal Blog

24 Sep Ankara Akülü Sandalye Tamiri
Yılmaz Halil 0
AKÜLÜ SANDALYE TEKNİK SERVİSİ Ankara’da akülü sandalye, manuel sandalye, engelli çocuk ürünleri, özel imalat basketbol sporcu sandalyeleri, tenis spo..
22 May Poylin P130 Ağır Engelli Tekerlekli Sandalyesi
Yılmaz Halil 0 274
POYLİN P130 Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizler ile POYLİN P130 manuel fonksiyonel tetrapleji sandalyesini inceleyeceğiz. Ağır engel durumlarında, ..
19 May Poylin P301 Ayağa Kaldıran Akülü Sandalye Özellik İncelemesi
Yılmaz Halil 0 284
POYLİN P 301 Herkese Merhaba. Bu blok yazımızda sizler için POYLİN P301 Serisi’nin kadro, elektronik, mekanik, mekatronik yapısını detaylı olarak..
08 Mar Poylin Akülü Sandalye Modellerinin Detaylı İncelemesi
Yılmaz Halil 0 475
Akülü tekerlekli sandalye ve engelli ürünlerinde, sektörün genç ve gelecek vaat eden oyuncusu Poylin’in akülü sandalye grubunda yer modellerini bir ce..
04 Mar Wollex akülü sandalye modelleri özellik değerlendirmesi
Yılmaz Halil 1 650
Wollex Türkiye’de akülü sandalye pazarının %20 ila 30’unu elinde tutan Pazar bayı oldukça yüksek bir markadır. Alt, orta ve üst segment te akülü teker..
01 Mar Wollex Tekerlekli Sandalye Özellik ve Fiyatları Hakkında
Yılmaz Halil 0 442
Wollex marka tekerlekli sandalye almayı düşünüyoruz. Ancak kafamızda bazı sorular var. Bu soruların yanıtı konusunda bize yardımcı olacağınızı düşünme..
28 Feb Akülü tekerlekli sandalye Antalya
Yılmaz Halil 0 392
Gold Medikal olarak sadece merkezimizin olduğu Ankara için değil Türkiye’nin 81 iline akülü tekerlekli sandalye başta olmak üzere engellilerin ihtiyaç..
28 Feb Hangi engelli çocuk arabası modelini önerirsiniz?
Yılmaz Halil 0 386
10 yaşında engelli çocuğumuz için puset arıyoruz. Bize önereceğiniz engelli çocuk arabası varmı? Çocuğumuzun engel durumundan bahsetmek gerekirse, çoc..
27 Feb Aktif tekerlekli sandalye alırken nelere dikkat etmeli?
Yılmaz Halil 0 460
Aktif tekerlekli sandalyeler üst gövde bölümünü tamamen kullanabilen, kol ve el becerileri olan kişiler için kullanımı uygun, kişiye özel olarak imal ..
27 Feb Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilecek Noktalar
Yılmaz Halil 0 647
Hasta yatağında dikkat edilecek en önemli noktalar arasında ilk olarak karşımıza çıkan; Hastaya özel bir yatak tercihi yapmak. Hastanın rahatsız..
24 Feb En ucuz akülü tekerlekli sandalye modelleri hangileridir?
Yılmaz Halil 0 495
Mahallemizde bir engelli kardeşimiz için akülü sandalye satın alacağız. Daha önce akülü sandalye bağışı için valiliğe başvurduk bir sonuç çıkmadı. Son..
23 Feb Havalı Yatak kullanımı ve Kurulumu Hasta Yatağı Ayarları
Yılmaz Halil 1 467
Havalı Yatak Kullanımı Nasıl Olmalı? Havalı yataklar uzun süre yada sürekli yatalak hastalarda yumuşak doku hasarı denilen tıbbi adıyla bası yarası o..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 49 (5 Sayfa)