Menu
Your Cart

Gold Medikal Blog

12 Nov Kuschall Aktif Tekerlekli Sandalyenin Şaşırtan Öyküsü
Yılmaz Halil 0 68
Kuschall aktif tekerlekli sandalyelerin Kurucusu “Küschall Rainer” in markalaşma hikayesi filmlere konu olacak kadar ilginç bir hikâye. Belki bir film..
28 Oct Akülü sandalye aküsü ve şarj cihazı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
Yılmaz Halil 0 358
Akülü sandalye kullanıcılarının sandalyelerinde zaman içerisinde yenilemeleri / değiştirmeleri gereken iki önemli aparat vardır. Bunlar akü ve şarj ci..
26 Oct En İyi Jel Akü Hangisidir?
Yılmaz Halil 0 313
İçinde yaşadığımız yüzyıl içerisinde keşfedilen jel aküler klasik manadaki kursun asit akülerle kıyaslanmayacak ölçüde uzun ömüre sahiptirler. En iyi ..
12 Oct SGK Anlaşmalı Akülü Tekerlekli Sandalyeler
Yılmaz Halil 0 367
Bilindiği üzere SGK (sosyal güvenlik kurumu) akülü sandalye ve tekerlekli sandalyeler için geri ödeme yapmaktadır. Ve fakat konuya dair SUT (sağlık uy..
27 Sep En İyi 4 Ev Tipi Tekerlekli Sandalye Modeli
Yılmaz Halil 0 551
Ev tipi tekerlekli sandalye denilen manuel sandalye modelleri dış mekan yerine daha çok evde kullanılan, genellikle sadece refakatçi kullanımlı nadire..
21 Jun Akü Kullanım Tarifi
Yılmaz Halil 2 919
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir başlık ile karşınızdayız. Akülü Sandalye konusunda en çok yaşanan sorunların en başında gelen ‘’AKÜ’’ sorunları hakkında ..
08 Jan Ayakta durma sehpası Parapodium SGK kurum ödeme şartları
Yılmaz Halil 0 1327
Engelli çocuklara yönelik rehabilitasyon amaçlı satılan, imal edilen “ayakta durma sehpaları” için sosyal güvenlik kurumunun 2.600 TL geri ödeme yaptı..
07 Jan Akülü sandalye motor gücünün performansa sağladığı katkılar
Yılmaz Halil 0 910
DIŞ MEKANLARDA YÜKSEK PERFORMANS İÇİN AKÜLÜ SANDALYE MOTORUNUN ÖNEMİ   Kullanmış olduğumuz motorlu akülü sandalyeler bizi zaman zaman sürüş esnası..
06 Jan Basketbol sandalyesi ölçü alımı ve kalite standartları
Yılmaz Halil 0 748
Dayanıklılığın ve hafifliğin esas alındığı, aerodinamik yapılarıyla adeta kullanıcıyı sararak tek beden olmasını sağlayan, hız ve hırsı güç ve başarıy..
06 Jan Akülü sandalye alırken dikkat edilecek 3 kritik unsur!
Yılmaz Halil 0 966
Merhaba sevgili dostlarımız, akülü sandalye seçiminde, doğru seçim yapılması için, motor gücü, kullanıcı kilosu ve ve aracın kullanılacağı alanın eğim..
04 Jan Engelli Puseti ve Pediatrik Tekerlekli Sandalye SGK Ödemesi Şartları
Yılmaz Halil 0 814
Sosyal güvenlik kurumu, engelli çocuk pusetleri ve pediatrik tekerlekli sandalyeler için 1.200 TL, ayakta dik tutma cihazı (parapodium) için ise 2.600..
01 Jan Muhteşem Özellikleriyle 3 Akülü Sandalye Modeli
Yılmaz Halil 0 1064
Günümüzde akülü sandalye kullanan ya da kullanmak zorunda olan kişiler, hayatlarını kolaylaştıran ürünler konusunda oldukça hassas davranır ve seçimle..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)