Menu
Your Cart

Gold Medikal Blog

09 Nis Comfort plus allure akülü sandalye incelemesi
Yılmaz Halil 0 596
Merhaba arkadaşlar. Bu teknoloji yazımızda sizle ile comfort plus allure marka model akülü tekerlekli sandalye incelmesini yapacağız.Comfort plus ..
24 Şub Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?
Yılmaz Halil 5 8499
Gold Medikal olarak tekerlekli sandalye bağışlarınızı Müge Anlı ATV stüdyolarına sizin adınıza teslim ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey, telefonla bi..
17 Şub Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?
Yılmaz Halil 9 2385
Yardımda bulunmanın ve hayır işlerinin bin bir türlü yolu bulunuyor. Bunlardan biri ve belki de en güzeli tekerlekli sandalye bağışıdır. Maddi imkânsı..
16 Şub Tekerlekli sandalye için mavi kapakları nereye gönderebiliriz?
Yılmaz Halil 25 23453
SORU: Merhabalar, İsmim Ayşegül Yıldız, ben ve bir grup gönüllü olarak engelli kardeşlerimize tekerlekli sandalye, akülü sandalye almak için mavi kapa..
15 Şub Hasta Taşıma Lifti Özellikleri ve Kullanım Alanları
Yılmaz Halil 0 667
Hasta taşıma liftleri refakatçi ve engelli bireyin hayatını kolaylaştıran bir mobilizasyon sistemidir. Bu sistemler sayesinde engellilerimizin bir ala..
15 Şub Engelli Yürüteç Modelleri, Çeşitleri ve Kullanım Alanları
Yılmaz Halil 0 1011
Yürümekte zorlanan kısmen yürüme yetisini kaybetmiş engelli çocuklar ve yetişkinler için birçok çeşidi ve kullanım alanı olan yürüteç modelleri vardır..
09 Şub Akülü Sandalye Aküsü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Yılmaz Halil 1 2979
Merhaba arkadaşlar,Akülü sandalyeler bilindiği üzeri 24 volt ile çalışan sistemlerdir. Bu sistemler üzerinde kullanılması gereken akü tipi ise jel a..
01 Şub Akülü Tekerlekli Sandalye Bakımı
Yılmaz Halil 0 631
Sevgili okuyucularımız, akülü sandalyeler mekanik mekatronik ve elektronik sistemler ile donatılmış, bizleri mobilize eden hareket kabiliyeti kazandır..
01 Şub Tekerlekli Sandalye Rampası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Yılmaz Halil 0 1096
Tekerlekli sandalye rampaları bildiğiniz üzeri Metal teknolojiler kullanılarak yapılan sistemlerdir.Günümüzde ise direnci yüksek mukavemetli plasti..
20 Ara Hasta Yatakları Özellikleri ve Kullanım Rehberi
Yılmaz Halil 0 1444
Hasta karyolaları bilindiği üzere motorlu yada manuel olarak hastanın yatışı esnasında kolaylıkla pozisyonlanmasını sağlayan sistemlerdir.Manuel ha..
20 Ara Merdiven İnme Çıkma Cihazları ve Merdiven Asansör Sistemleri
Yılmaz Halil 0 1273
Sevgili okuyucularımız. Bu teknoloji yazımızda sizler ile refakatçi hayatını oldukça kolaylaştıran merdiven inme çıkma cihazlarını paylaşacağız...
11 Ara Poylin P206 Katlanabilir Akülü Sandalye İncelemesi
Yılmaz Halil 0 725
Sevgili okuyucularımız…Yeni Poylin P206 serisi ile karşınızdayız. Ürünü sizler için A’dan Z’ye inceledik ve detayları sizler için paylaşıyoruz.Si..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 66 (6 Sayfa)