Menu
Your Cart

Gold Medikal Blog

04 Kas Akülü Engelli Arabası Fiyatları, Modelleri ve Özellikleri
1 547
Halk arasındaki adıyla “akülü engelli arabası” bilinen adıyla akülü tekerlekli sandalye ve engelliler için tekerlekli sandalye seçimin nasıl olması ne..
18 Eki Hangi Engelli Hangi Akülü Sandalyeyi Almalı?
Yılmaz Halil 0 366
Engel Grubuna Göre Akülü Tekerlekli Sandalye SeçimiSevgili okuyucularımız, bu blog yazımızda sizinle hastalık engel guruplarına göre akülü sandalye ..
17 Eki Tansiyon Aleti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Yılmaz Halil 0 2419
Tansiyon Aleti Nedir? Nasıl Çalışır?Kan basıncını ölçmeye yarayan bir cihaz olan tansiyon aleti; elektronik, civalı ve havalı çeşitleri bulunan bir ..
09 Nis Comfort plus allure akülü sandalye incelemesi
Yılmaz Halil 0 781
Merhaba arkadaşlar. Bu teknoloji yazımızda sizle ile comfort plus allure marka model akülü tekerlekli sandalye incelmesini yapacağız.Comfort plus ..
24 Şub Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?
Yılmaz Halil 21 12641
Gold Medikal olarak tekerlekli sandalye bağışlarınızı Müge Anlı ATV stüdyolarına sizin adınıza teslim ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey, telefonla bi..
17 Şub Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?
Yılmaz Halil 9 3404
Yardımda bulunmanın ve hayır işlerinin bin bir türlü yolu bulunuyor. Bunlardan biri ve belki de en güzeli tekerlekli sandalye bağışıdır. Maddi imkânsı..
16 Şub Tekerlekli sandalye için mavi kapakları nereye gönderebiliriz?
Yılmaz Halil 35 37594
SORU: Merhabalar, İsmim Ayşegül Yıldız, ben ve bir grup gönüllü olarak engelli kardeşlerimize tekerlekli sandalye, akülü sandalye almak için mavi kapa..
15 Şub Hasta Taşıma Lifti Özellikleri ve Kullanım Alanları
Yılmaz Halil 0 910
Hasta taşıma liftleri refakatçi ve engelli bireyin hayatını kolaylaştıran bir mobilizasyon sistemidir. Bu sistemler sayesinde engellilerimizin bir ala..
15 Şub Engelli Yürüteç Modelleri, Çeşitleri ve Kullanım Alanları
Yılmaz Halil 1 1457
Yürümekte zorlanan kısmen yürüme yetisini kaybetmiş engelli çocuklar ve yetişkinler için birçok çeşidi ve kullanım alanı olan yürüteç modelleri vardır..
09 Şub Akülü Sandalye Aküsü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Yılmaz Halil 1 3491
Merhaba arkadaşlar,Akülü sandalyeler bilindiği üzeri 24 volt ile çalışan sistemlerdir. Bu sistemler üzerinde kullanılması gereken akü tipi ise jel a..
01 Şub Akülü Tekerlekli Sandalye Bakımı
Yılmaz Halil 1 864
Sevgili okuyucularımız, akülü sandalyeler mekanik mekatronik ve elektronik sistemler ile donatılmış, bizleri mobilize eden hareket kabiliyeti kazandır..
01 Şub Tekerlekli Sandalye Rampası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Yılmaz Halil 0 1832
Tekerlekli sandalye rampaları bildiğiniz üzeri Metal teknolojiler kullanılarak yapılan sistemlerdir.Günümüzde ise direnci yüksek mukavemetli plasti..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 69 (6 Sayfa)