Menu
Your Cart

Gold Medikal Blog

08 Mar Poylin Akülü Sandalye Modellerinin Detaylı İncelemesi
Yılmaz Halil 0 122
Akülü tekerlekli sandalye ve engelli ürünlerinde, sektörün genç ve gelecek vaat eden oyuncusu Poylin’in akülü sandalye grubunda yer modellerini bir ce..
04 Mar Wollex akülü sandalye modelleri özellik değerlendirmesi
Yılmaz Halil 0 196
Wollex Türkiye’de akülü sandalye pazarının %20 ila 30’unu elinde tutan Pazar bayı oldukça yüksek bir markadır. Alt, orta ve üst segment te akülü teker..
01 Mar Wollex Tekerlekli Sandalye Özellik ve Fiyatları Hakkında
Yılmaz Halil 0 111
Wollex marka tekerlekli sandalye almayı düşünüyoruz. Ancak kafamızda bazı sorular var. Bu soruların yanıtı konusunda bize yardımcı olacağınızı düşünme..
28 Feb Akülü tekerlekli sandalye Antalya
Yılmaz Halil 0 92
Gold Medikal olarak sadece merkezimizin olduğu Ankara için değil Türkiye’nin 81 iline akülü tekerlekli sandalye başta olmak üzere engellilerin ihtiyaç..
28 Feb Hangi engelli çocuk arabası modelini önerirsiniz?
Yılmaz Halil 0 94
10 yaşında engelli çocuğumuz için puset arıyoruz. Bize önereceğiniz engelli çocuk arabası varmı? Çocuğumuzun engel durumundan bahsetmek gerekirse, çoc..
27 Feb Aktif tekerlekli sandalye alırken nelere dikkat etmeli?
Yılmaz Halil 0 110
Aktif tekerlekli sandalyeler üst gövde bölümünü tamamen kullanabilen, kol ve el becerileri olan kişiler için kullanımı uygun, kişiye özel olarak imal ..
27 Feb Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilecek Noktalar
Yılmaz Halil 0 166
Hasta yatağında dikkat edilecek en önemli noktalar arasında ilk olarak karşımıza çıkan; Hastaya özel bir yatak tercihi yapmak. Hastanın rahatsız..
24 Feb En ucuz akülü tekerlekli sandalye modelleri hangileridir?
Yılmaz Halil 0 155
Mahallemizde bir engelli kardeşimiz için akülü sandalye satın alacağız. Daha önce akülü sandalye bağışı için valiliğe başvurduk bir sonuç çıkmadı. Son..
23 Feb Havalı Yatak kullanımı ve Kurulumu Hasta Yatağı Ayarları
Yılmaz Halil 0 128
Havalı Yatak Kullanımı Nasıl Olmalı? Havalı yataklar uzun süre yada sürekli yatalak hastalarda yumuşak doku hasarı denilen tıbbi adıyla bası yarası o..
18 Feb Akülü engelli arabası öneriniz nedir?
Yılmaz Halil 0 145
Merhaba, Bursa’dan yazıyorum. Bir yakınımıza engelli arabası alacağız. İstediğimiz özellikler ve bize uyumlu model önerilerinizi bekliyoruz. Engelli ..
30 Nov Akülü Tekerlekli Sandalye Ankara İçi Hizmetlerimiz
Yılmaz Halil 0 535
Ankara Yenimahalle (Ostim) Merkezli Gold Medikal firmamızın, Başkent Ankara ili sınırlarında içinde yerinde verdiğimiz hizmetlerden siz müşteri ve ziy..
14 Nov İkinci el akülü sandalyeleriniz satın alınır, takas edilir
Yılmaz Halil 0 1031
İkinci el akülü sandalyeleriniz alınır yenisiyle takas edilir Gold Medikal olarak 2. El akülü sandalyelerinizi satın alıyoruz. Dileyen müşterilerimiz..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 46 (4 Sayfa)