Menu
Your Cart

Gold Medikal Blog

24 Şub Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?
Yılmaz Halil 0 144
ATV’nin en çok izlenen programı olan Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı, tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan yürüme engellilerin umudu olmaya devam edi..
17 Şub Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?
Yılmaz Halil 0 174
Yardımda bulunmanın ve hayır işlerinin bin bir türlü yolu bulunuyor. Bunlardan biri ve belki de en güzeli tekerlekli sandalye bağışıdır. Maddi imkânsı..
16 Şub Tekerlekli sandalye için mavi kapakları nereye gönderebiliriz?
Yılmaz Halil 0 135
SORU: Merhabalar, İsmim Ayşegül Yıldız, ben ve bir grup gönüllü olarak engelli kardeşlerimize tekerlekli sandalye, akülü sandalye almak için mavi kapa..
15 Şub Hasta Taşıma Lifti Özellikleri ve Kullanım Alanları
Yılmaz Halil 0 81
Hasta taşıma liftleri refakatçi ve engelli bireyin hayatını kolaylaştıran bir mobilizasyon sistemidir. Bu sistemler sayesinde engellilerimizin bir ala..
15 Şub Engelli Yürüteç Modelleri, Çeşitleri ve Kullanım Alanları
Yılmaz Halil 0 161
Yürümekte zorlanan kısmen yürüme yetisini kaybetmiş engelli çocuklar ve yetişkinler için birçok çeşidi ve kullanım alanı olan yürüteç modelleri vardır..
09 Şub Akülü Sandalye Aküsü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Yılmaz Halil 0 239
Merhaba arkadaşlar,Akülü sandalyeler bilindiği üzeri 24 volt ile çalışan sistemlerdir. Bu sistemler üzerinde kullanılması gereken akü tipi ise jel a..
01 Şub Akülü Tekerlekli Sandalye Bakımı
Yılmaz Halil 0 209
Sevgili okuyucularımız, akülü sandalyeler mekanik mekatronik ve elektronik sistemler ile donatılmış, bizleri mobilize eden hareket kabiliyeti kazandır..
01 Şub Tekerlekli Sandalye Rampası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?
Yılmaz Halil 0 202
Tekerlekli sandalye rampaları bildiğiniz üzeri Metal teknolojiler kullanılarak yapılan sistemlerdir.Günümüzde ise direnci yüksek mukavemetli plasti..
20 Ara Hasta Yatakları Özellikleri ve Kullanım Rehberi
Yılmaz Halil 0 375
Hasta karyolaları bilindiği üzere motorlu yada manuel olarak hastanın yatışı esnasında kolaylıkla pozisyonlanmasını sağlayan sistemlerdir.Manuel ha..
20 Ara Merdiven İnme Çıkma Cihazları ve Merdiven Asansör Sistemleri
Yılmaz Halil 0 443
Sevgili okuyucularımız. Bu teknoloji yazımızda sizler ile refakatçi hayatını oldukça kolaylaştıran merdiven inme çıkma cihazlarını paylaşacağız...
11 Ara Poylin P206 Katlanabilir Akülü Sandalye İncelemesi
Yılmaz Halil 0 468
Sevgili okuyucularımız…Yeni Poylin P206 serisi ile karşınızdayız. Ürünü sizler için A’dan Z’ye inceledik ve detayları sizler için paylaşıyoruz.Si..
05 Ara Wollex katlanabilir akülü sandalye modelleri incelemesi
Yılmaz Halil 1 1022
Sevgili Gold Medikal müşterileri, ziyaretçilerimiz. Bu inceleme yazımızda sizlere WOLLEX Akülü sandalye grubunda yer alan “katlanan akülü sandalye” mo..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 67 (6 Sayfa)