Menu
Your Cart

Gold Medikal Blog

29 Nov Kas Hastalıklarında Fizik Tedavinin Önemi
Yılmaz Halil 0 62
Maalesef kas hastalıkların bilinen hiçbir ilaçlı tedavisi yoktur. Kas hastalığının tedavisine yönelik FAZ 3 çalışmasında bulunan ilaçlar olsa da henüz..
28 Nov Akülü sandalye firması Gold Medikal engellilere özel uygulamaları
Yılmaz Halil 0 96
Neden hak etmeyelim? Hayata bir şekilde eksik başlamış ya da hayat şartları bizi bir şekilde sağlığımızdan geri bırakmış olabilir. Yürüme yetenekl..
24 Nov POYLİN P200E KATLANAN AKÜLÜ SANDALYE İNCELEMESİ
Yılmaz Halil 0 198
Sevgili okuyucularımız; Bu teknoloji yazımızda sizler için aramıza 2020 başında demo olarak katılan İnnouva’yı, yeni adıyla POYLİN P200E’yi tanıtacağ..
20 Nov Akülü sandalyeler ve engelli scooterleri için yağmurluk
Yılmaz Halil 0 377
Akülü sandalye kullanıcıları özellikle kış aylarında dış mekanlarda yağmur ve karlı havalarda ıslanma, üşümeye bağlı sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunu ..
19 Nov Tekerlekli Sandalye Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli
Yılmaz Halil 0 192
TEKERLEKLİ SANDALYE SATIN ALMA REHBERİ Bu rehber size manuel tekerlekli sandalye alışverişlerinizde kılavuzluk edecek, profesyonel ekibimiz tarafında..
08 Nov Kas hastaları akülü sandalye alırken nelere dikkat etmeli?
Yılmaz Halil 0 218
Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de “kas hastalığı” en fazla görülen hastalıklardan biridir. Çok değişik türleri ve her türün kendi içinde alt türü b..
24 Sep Ankara Akülü Sandalye Tamiri
Yılmaz Halil 0 284
AKÜLÜ SANDALYE TEKNİK SERVİSİ Ankara’da akülü sandalye, manuel sandalye, engelli çocuk ürünleri, özel imalat basketbol sporcu sandalyeleri, tenis spo..
22 May Poylin P130 Ağır Engelli Tekerlekli Sandalyesi
Yılmaz Halil 0 479
POYLİN P130 Herkese Merhaba. Bu yazımızda sizler ile POYLİN P130 manuel fonksiyonel tetrapleji sandalyesini inceleyeceğiz. Ağır engel durumlarında, ..
19 May Poylin P301 Ayağa Kaldıran Akülü Sandalye Özellik İncelemesi
Yılmaz Halil 0 487
POYLİN P 301 Herkese Merhaba. Bu blok yazımızda sizler için POYLİN P301 Serisi’nin kadro, elektronik, mekanik, mekatronik yapısını detaylı olarak..
08 Mar Poylin Akülü Sandalye Modellerinin Detaylı İncelemesi
Yılmaz Halil 0 682
Akülü tekerlekli sandalye ve engelli ürünlerinde, sektörün genç ve gelecek vaat eden oyuncusu Poylin’in akülü sandalye grubunda yer modellerini bir ce..
04 Mar Wollex akülü sandalye modelleri özellik değerlendirmesi
Yılmaz Halil 1 841
Wollex Türkiye’de akülü sandalye pazarının %20 ila 30’unu elinde tutan Pazar bayı oldukça yüksek bir markadır. Alt, orta ve üst segment te akülü teker..
01 Mar Wollex Tekerlekli Sandalye Özellik ve Fiyatları Hakkında
Yılmaz Halil 0 645
Wollex marka tekerlekli sandalye almayı düşünüyoruz. Ancak kafamızda bazı sorular var. Bu soruların yanıtı konusunda bize yardımcı olacağınızı düşünme..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 55 (5 Sayfa)